Akerselva elvetur er en av beste turer Oslo har å tilby. Velg mellom kajakk eller stand up paddleboard (SUP), og utforske Oslo på en veldig unik måte.
Turinfo:
- Turen varer 90 minutter.
- Utleie av utstyr inkludert - kajakk eller SUP, redningsvest, padle og hjelm.
- Passer for alle aldre og evner fra 10 år og oppover.
- Utgangspunktet bare en 11-minutters kjøretur med offentlig transport eller 20 minutters gange fra Oslo sentralstasjon.
- Du kan legge igjen eiendelene dine i kjøretøyet vårt som venter på deg der turen slutter nær operahuset.
- Vi tilbyr alt utstyr - kajakk eller SUP, padle, redningsvest og hjelm. Bruk værtilpassede klær (for eksempel vanntett ved regn, badetøy hvis det er varmt og solrikt!), Og det kan være lurt å ta med et håndkle og bytte av klær.
- Hvis du vil gå i badstuen for å varme deg opp etter padling, Oslo Badstuforening ligger rett ved slutten av turen og tilbyr innkjørsel hver dag fra 0700 til 1900. Hvis de er fulle, er det bare en kort spasertur til Aker Brygge til GreenBoats Fjord Spa. Vis dem din Mad Goats-bestilling, og få 25% partnerrabatt på badstue fra GreenBoats. GreenBoats er åpen tirsdag til søndag fra 0700 til 2100.
Sessions:
Fra september kjører vi en redusert tidsplan. Klikk på reservasjonsknappen for å se tilgjengeligheten eller ta kontakt om arrangere en privat gruppetur.
Pris:
- Voksen - 790 kr
- Student - 590 kr
- Barn - 490 kr
- 15% avslag for OsloPass-holdere - gå til VisitOslo for å få rabattkoden.
- Alle aktivitetene våre kan være kjøpt online som gavekort.
- For gruppepriser, se Privat Akerselva River Tour.
- Hvis du har en YouWish, True Story eller annen kupong fra et tredjepartsfirma, kan du sende en e-post til kontakt@madgoats.no med kupongnummeret ditt, foretrukket turdato og -tid (du kan sjekke tilgjengelighet i bookingkalenderen), antall deltakere om du vil ha kajakk eller SUP.